LL3-SH1004 - 5321463
Przewód światłowodowy SICK, system barierowy, włókno PMMA, długość 100 m do dowolnego skracania, multifiber, płaszcz PE, promień gięcia 4 mm, temperatura pracy -55°C do +70°C, wymaga końcówek przejściowych.
LL3-SH1004 - 5321463
Opisy produktu
Fotoprzekaźniki światłowodowe, Przewód światłowodowy, LL3-SH1004, Zasada działania: System barierowy, Kształt głowicy światłowodowej: Brak, Długość przewodu światłowodowego: 100.000 mm, Materiał, włókno: Tworzywo sztuczne, Materiał, płaszcz: Tworzywo sztuczne, W zakresie dostawy: Przewód światłowodowy 100 m
Cechy
Typ urządzenia Przewód światłowodowy
Zasada działania System barierowy
Kształt głowicy światłowodowej Brak
Zadanie Standard
Cechy szczególne Przewód światłowodowy 100 m bez głowicy światłowodowej do dowolnego skracania
Kompatybilne wzmacniacze światłowodowe WLL80, WLL180, GLL170(T)
Zintegrowana soczewka Nie
Kompatybilność nakładek optycznych Nie
Światłowód
Kompatybilność ze światłem podczerwonym Nie
Przewód światłowodowy z możliwością skrócenia Tak
Wymagane końcówki przejściowe Tak
W zakresie dostawy Przewód światłowodowy 100 m
Światłowód
Długość przewodu światłowodowego 100.000 mm
Promień gięcia 4 mm
Dynamiczna elastyczność (robotyka) Nie
Średnica zewnętrzna, przyłącze przewodu światłowodowego 1 mm
Układ włókien Multifiber
Struktura rdzenia 4 x Ø 0,25 mm Multifiber
Materiał
Płaszcz przewodu Polyethylen (PE)
Włókno Polymethylmethacrylat (PMMA)
Masa 80 g
Dane dotyczące otoczenia
Temperatura otoczenia podczas pracy –55 °C ... +70 °C