LL3-TK054000 - 5339333
Przewód światłowodowy SICK, system barierowy, długość 4 m, końcówka gładka 3 mm, włókno PMMA, płaszcz PE, głowica stal nierdzewna, bardzo elastyczny, promień gięcia 2 mm.
LL3-TK054000 - 5339333
Opisy produktu
Fotoprzekaźniki światłowodowe, Przewód światłowodowy, LL3-TK054000, Zasada działania: System barierowy, Kształt głowicy światłowodowej: Końcówka gładka, Długość przewodu światłowodowego: 4.000 mm, Średnica końcówki gładkiej: 3 mm, Materiał, włókno: Tworzywo sztuczne, Materiał, płaszcz: Tworzywo sztuczne, Materiał, głowica światłowodowa: Stal nierdzewna, W zakresie dostawy: Przecinarka do światłowodów FC (5304141)
Cechy
Typ urządzenia Przewód światłowodowy
Zasada działania System barierowy, składa się z nadajnika i odbiornika
Kształt głowicy światłowodowej Końcówka gładka
Zadanie Bardzo elastyczna (statyczna)
Kompatybilne wzmacniacze światłowodowe WLL80, WLL180, GLL170(T), WLL24 Ex
Maks. zasięg wykrywania 3.600 mm (Zasięg WLL80 przy 8 ms)
Minimalna średnica obiektu 0,2 mm
Zintegrowana soczewka Nie
Kompatybilność nakładek optycznych Nie
Światłowód
Kompatybilność ze światłem podczerwonym Nie
Przewód światłowodowy z możliwością skrócenia Tak
Wymagane końcówki przejściowe Nie
W zakresie dostawy Przecinarka do światłowodów FC (5304141)
Wylot światła Osiowe
Średnica końcówki gładkiej 3 mm
Światłowód
Długość przewodu światłowodowego 4.000 mm
Promień gięcia 2 mm
Dynamiczna elastyczność (robotyka) Nie
Średnica zewnętrzna, przyłącze przewodu światłowodowego 2,2 mm
Układ włókien Pojedyncze włókno
Struktura rdzenia Ø 1,0 mm Pojedyncze włókno
Materiał
Głowica światłowodowa Stal nierdzewna
Płaszcz przewodu Polyethylen (PE)
Włókno Polymethylmethacrylat (PMMA)
Masa 44 g
Dane dotyczące otoczenia
Temperatura otoczenia podczas pracy –40 °C ... +70 °C
Zasięgi z WLL80
Tryb pracy 16 µs 275 mm
Tryb pracy 70 µs 825 mm
Tryb pracy 250 µs 1.275 mm
Tryb pracy 500 µs 1.595 mm
Tryb pracy 1 ms 1.810 mm
Tryb pracy 2 ms 2.440 mm
Tryb pracy 8 ms 3.600 mm
Zasięgi z WLL180T
Tryb pracy 16 µs 200 mm
Tryb pracy 70 µs 630 mm
Tryb pracy 250 µs 1.050 mm
Tryb pracy 2 ms 2.300 mm
Tryb pracy 8 ms 3.500 mm
Zasięgi z GLL170
Tryb pracy 250 µs 500 mm
Zasięgi z GLL170T
Tryb pracy 50 µs 410 mm
Tryb pracy 250 µs 700 mm