LL3-TS115000 - 5341038
Przewód światłowodowy SICK, system barierowy, długość 5 m, płaski korpus array 100 mm, włókno PMMA, płaszcz PE, głowica stop cynku, promień gięcia 40 mm, multifiber, min. obiekt 0,45 mm.
LL3-TS115000 - 5341038
Opisy produktu
Fotoprzekaźniki światłowodowe, Przewód światłowodowy, LL3-TS115000, Zasada działania: System barierowy, Kształt głowicy światłowodowej: Płaski korpus, Odbicie 90°, Array, Długość przewodu światłowodowego: 5.000 mm, Szerokość tablicy głowicy światłowodowej: 100 mm, Materiał, włókno: Tworzywo sztuczne, Materiał, płaszcz: Tworzywo sztuczne, Materiał, głowica światłowodowa: Mosiądz, W zakresie dostawy: Przecinarka do światłowodów FC (5304141)
Cechy
Typ urządzenia Przewód światłowodowy
Zasada działania System barierowy, składa się z nadajnika i odbiornika
Kształt głowicy światłowodowej Płaski korpus, Odbicie 90°, Array
Zadanie Detekcja zakresu
Kompatybilne wzmacniacze światłowodowe WLL80, WLL180, GLL170(T), WLL24 Ex
Maks. zasięg wykrywania W zależności od zastosowanego wzmacniacza światłowodowego
Minimalna średnica obiektu 0,45 mm
Zintegrowana soczewka Nie
Kompatybilność nakładek optycznych Nie
Światłowód
Kompatybilność ze światłem podczerwonym Nie
Przewód światłowodowy z możliwością skrócenia Tak
Wymagane końcówki przejściowe Nie
W zakresie dostawy Przecinarka do światłowodów FC (5304141)
Mechanika
Głowica światłowodowa
Wylot światła Promieniowa
Szerokość tablicy głowicy światłowodowej 100 mm
Światłowód
Długość przewodu światłowodowego 5.000 mm
Promień gięcia 40 mm
Dynamiczna elastyczność (robotyka) Nie
Średnica zewnętrzna, przyłącze przewodu światłowodowego 2,2 mm
Układ włókien Multifiber
Struktura rdzenia 125 x Ø 0,25 mm Multifiber
Materiał
Głowica światłowodowa Stop cynku
Płaszcz przewodu Polyethylen (PE)
Włókno Polymethylmethacrylat (PMMA)
Masa 17 g
Dane dotyczące otoczenia
Temperatura otoczenia podczas pracy –55 °C ... +70 °C