LL3-TW015000 - 2081220
Przewód światłowodowy SICK, barierowy, włókno szklane, płaszcz oraz głowica stal nierdzewna, gwint M4, długość 5 m, odporność do 210°C, min. średnica obiektu 0,4 mm, promień gięcia 25 mm.
LL3-TW015000 - 2081220
Opisy produktu
Fotoprzekaźniki światłowodowe, Przewód światłowodowy, LL3-TW015000, Zasada działania: System barierowy, Kształt głowicy światłowodowej: Końcówka gwintowana, Długość przewodu światłowodowego: 5.000 mm, Średnica gwintu (korpus): M4, Materiał, włókno: Szkło, Materiał, płaszcz: Stal nierdzewna, Materiał, głowica światłowodowa: Stal nierdzewna, W zakresie dostawy: Mocowanie, 4 x nakrętka sześciokątna M4, 2 x podkładka
Cechy
Typ urządzenia Przewód światłowodowy
Zasada działania System barierowy, składa się z nadajnika i odbiornika
Kształt głowicy światłowodowej Końcówka gwintowana
Zadanie Odporna na wysoką temperaturę (≥100°C)
Kompatybilne wzmacniacze światłowodowe WLL80, WLL180, GLL170(T)
Maks. zasięg wykrywania W zależności od zastosowanego wzmacniacza światłowodowego
Minimalna średnica obiektu 0,4 mm
Zintegrowana soczewka Nie
Kompatybilność nakładek optycznych Tak
Światłowód
Kompatybilność ze światłem podczerwonym Tak
Wymagane końcówki przejściowe Nie
W zakresie dostawy Mocowanie, 4 x nakrętka sześciokątna M4, 2 x podkładka
Wylot światła Osiowe
Średnica gwintu (korpus) M4
Zwężenie średnicy światłowodu ≥ 2,6 mm
Zwężenie długości światłowodu od 2 mm ≥ 3 mm
Światłowód
Długość przewodu światłowodowego 5.000 mm
Promień gięcia 25 mm
Dynamiczna elastyczność (robotyka) Nie
Średnica zewnętrzna, przyłącze przewodu światłowodowego 2,2 mm
Układ włókien Multifiber
Struktura rdzenia Ø 1,5 mm (wiele włókien) Multifiber
Materiał
Głowica światłowodowa Stal nierdzewna
Płaszcz przewodu Stal nierdzewna
Włókno Szkło
Masa 31 g
Dane dotyczące otoczenia
Temperatura otoczenia podczas pracy –60 °C ... +210 °C
Zasięgi z WLL180T
Tryb pracy 16 µs 80 mm
Tryb pracy 70 µs 230 mm
Tryb pracy 250 µs 350 mm
Tryb pracy 2 ms 560 mm
Tryb pracy 8 ms 980 mm
Zasięgi z GLL170
Tryb pracy 250 µs 224 mm
Zasięgi z GLL170T
Tryb pracy 50 µs 333 mm
Tryb pracy 250 µs 564 mm