PGV100AQ-F200-B28-V1D - 70105231
Głowica odczytująca pozycje systemu PGV firmy Pepperl + Fuchs, zakres do 10 000 m, max. prędkość 8 m/s, dokładność +/- 0,2 mm, pozycjonowanie bezkontaktowe przy pomocy Data Matrix, PROFINET / PROFIsafe, max., SIL 3, Kategoria bezpieczeństwa 4 PL e
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Optical reading head PGV100AQ-F200-B28-V1D
- SIL 3 (EN 61508)
- Kategoria 4 PL e (EN ISO 13849)
- Interfejs PROFINET
- Interfejs PROFIsafe
- Bezpieczne, bezdotykowe pozycjonowanie na taśmie kodowej Data Matrix
- Długość trawersu do 100 km
- Wytrzymały mechanicznie: brak części zużywających się, długa żywotność, bezobsługowy
- Output of code quality
- Pollution detection
| Opis produktu |
|---|
| Głowica odczytowa do systemu pozycjonowania światła padającego |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Prędkość przejazdu | ≤ 8 m / s | |
| Skala | max. 100000 m | |
| Rodzaj światła | Zintegrowane oświetlenie LED (czerwony / niebieski) | |
| Czytaj odległość | 100 mm | |
| Głębia ostrości | ± 30 mm | |
| Pole widzenia | typ. 120 mm x 80 mm | |
| Limit światła otoczenia | 30000 Lux | |
| Dokładność | ||
| X, Y niezwiązane z bezpieczeństwem | ± 0,2 mm | |
| Kąt niezwiązany z bezpieczeństwem ? | ± 0.5 ° | |
| Safety-related X | Sprawdź w instrukcji obsługi | |
| Nominalne oceny | ||
| Aparat fotograficzny | ||
| Rodzaj | CMOS , Global shutter | |
| Procesor | ||
| Częstotliwość pulsowania zegara | 600 MHz | |
| Szybkość obliczeń | 4800 MIPS | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| Poziom nienaruszalności bezpieczeństwa (SIL) | SIL 3 | |
| Poziom wydajności (PL) | PL e | |
| Kategoria | Cat. 4 | |
| Czas reakcji | 165 ms | |
| MTTF | 41 a | |
| MTTF d | 104.74 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| PFH | 1.09 E-8 typ. | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| Sygnalizacja LED | 7 diod LED (komunikacja, komunikaty o stanie) | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Napięcie robocze | 20 ... 30 V DC, PELV | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | max. 300 mA | |
| Pobór mocy | 6 W. | |
| Interfejs | ||
| Typ interfejsu | 100 BASE-TX | |
| Protokół | Klasa B PROFINET IO Real-Time (RT) | |
| Szybkość transmisji | 100 MBit / s | |
| Dostosowanie | ||
| Standard Fieldbus | PROFIsafe zgodnie z IEC 61784-3-3; profil 2.4 | |
| Odporność na wstrząsy | EN 60068-2-27: 2009 | |
| Odporność na wibrację | EN 60068-2-6: 2008 | |
| Emitowane zakłócenia | EN 61000-6-4:2007+A1:2011 | |
| Odporność na hałas | EN 61000-6-7:2015 | |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne | Risk group 2 according to IEC 62471 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Zgodność CE | CE | |
| Aprobata UL | Na liście cULus, Źródło zasilania klasy 2, obudowa typu 1 | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |
| Aprobata TÜV | TÜV Rheinland 01/205/5669.01/20 | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura przechowywania | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) | |
| Wilgotność względna | 90%, bez kondensacji | |
| Wysokość | max. 2000 m nad MSL | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Szerokość obudowy | 70 mm | |
| Wysokość obudowy | 70 mm | |
| Głębokość obudowy | 50 mm | |