PGV100I-F200-B16-V15 - 285693-100002
Głowica odczytująca pozycje systemu PGV firmy Pepperl + Fuchs, zakres do 10 000 m, max. prędkość 8 m/s, dokładność +/- 0,2 mm, pozycjonowanie bezkontaktowe przy pomocy Data Matrix, CANOpen, max. odległość od znacznika 100 mm, podczerwień
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Optical reading head PGV100I-F200-B16-V15
- Wytrzymały mechanicznie: brak części zużywających się, długa żywotność, bezobsługowy
- Interfejs CANopen
- Pozycjonowanie bezdotykowe na taśmie kodowej Data Matrix
- Pozycjonowanie bezkontaktowe za pomocą tagów Data Matrix
- Odczytywanie kodów kontrolnych Data Matrix
- Światło podczerwone
| Opis produktu |
|---|
| Głowica odczytowa do systemu pozycjonowania światła padającego |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Prędkość przejazdu | ≤ 8 m / s | |
| Skala | max. 10000 m | |
| Rodzaj światła | Zintegrowane oświetlenie LED, podczerwień | |
| Częstotliwość skanowania | 40 s -1 | |
| Czas oczekiwania | 50 ms | |
| Czytaj odległość | 100 mm | |
| Głębia ostrości | ± 30 mm | |
| Pole do czytania | 120 mm x 80 mm | |
| Limit światła otoczenia | 100000 Lux | |
| Dokładność | ± 0,2 mm | |
| Nominalne oceny | ||
| Aparat fotograficzny | ||
| Rodzaj | CMOS , Global shutter | |
| Procesor | ||
| Częstotliwość pulsowania zegara | 600 MHz | |
| Szybkość obliczeń | 4800 MIPS | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 83 a | |
| Czas misji (T M ) | 10 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| Sygnalizacja LED | 7 diod LED (komunikacja, pomoc w ustawieniu, informacja o stanie) | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Napięcie robocze | 24 V DC ± 15%, PELV | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | max. 400 mA | |
| Pobór mocy | 6 W. | |
| Interfejs | ||
| Typ interfejsu | CANopen, galwanicznie izolowany | |
| Kod wyjściowy danych | kod binarny | |
| Szybkość transmisji | max. 1 MBit / s | |
| Interfejs 2 | ||
| Typ interfejsu | Usługa USB | |
| Wejście | ||
| Rodzaj wejścia | 1 wejście funkcji 0-poziom: -U B lub niepodłączony 1-poziom: +8 V ... + U B , programowalny |
| Impedancja wejściowa | ? 27 kΩ | |
| Wyjście | ||
| Typ wyjścia | 1 do 3 wyjść przełączających, programowalne, zabezpieczone przed zwarciem | |
| Napięcie przełączania | Napięcie robocze | |
| Prąd przełączania | 150 mA każde wyjście | |
| Standardowa zgodność | ||
| Emitowane zakłócenia | EN 61000-6-4:2007+A1:2011 | |
| Odporność na hałas | EN 61000-6-2:2005 | |
| Odporność na wstrząsy | EN 60068-2-27: 2009 | |
| Odporność na wibrację | EN 60068-2-6: 2008 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |
| Warunki otoczenia | ||
| Wilgotność względna | 90%, bez kondensacji | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Szerokość obudowy | 70 mm | |
| Wysokość obudowy | 70 mm | |
| Głębokość obudowy | 50 mm | |
| Stopień ochrony | IP67 | |
| Materiał | ||
| Obudowa | PC / ABS | |
| Masa | około 200 g | |
| Ustawienia fabryczne | ||
| X resolution (protocol) | 0,1 mm | |
| Y resolution (protocol) | 0,1 mm | |