PHA400-F200A-B17-T-V1D - 323292
Precyzyjny czujnik wizyjny pozycjonyjący otwór referencyjny, producent Pepperl + Fuchs, zasięg 400 mm, kontrolowany obszar 120 x 100 mm, zintegrowanie oświetlenie, zabezpieczenie filtrami polaryzacyjnymi, PROFINET, temperatura pracy -30 ... 60 °C
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Vision Sensor PHA400-F200A-B17-T-V1D
- Kompaktowa konstrukcja
- Interfejs PROFINET
- Zintegrowane oświetlenie
- Rozszerzony zakres temperatur
| Opis produktu |
|---|
| Precyzyjne pozycjonowanie na otworze w obudowie 70 mm x 70 mm |
| Rozmiar obiektu | Średnica otworu 13 mm | |
| Opóźnienie odpowiedzi | 100 ms | |
| Czytaj odległość | 400 mm | |
| Głębia ostrości | ± 50 mm | |
| Zakres przechwytywania | max. 120 mm x 100 mm | |
| MTTF d | 95 a | |
| Czas misji (T M ) | 10 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| Wskaźnik działania | Zielona dioda LED: Gotowy do pracy | |
| Wskaźnik funkcji | 7 diod LED (komunikacja, pomoc w ustawieniu, informacja o stanie) | |
| Elementy sterujące | Przycisk do parametryzacji | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Napięcie robocze | 24 V DC +/- 15%, PELV | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | max. 400 mA | |
| Pobór mocy | 6 W. | |
| Interfejs | ||
| Typ interfejsu | 100 PROFINET BASE-TX | |
| Protokół | Klasa zgodności A PROFINET IO Real-Time (RT) | |
| Odporność na hałas | EN 61000-6-2:2005 | |
| Zgodność CE | CE | |
| Aprobata UL | Lista cULus, źródło ogólnego przeznaczenia, źródło zasilania klasy 2 | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura przechowywania | -30 ... 85 ° C (-22 ... 185 ° F) | |
| Wilgotność względna | 90%, bez kondensacji | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Szerokość obudowy | 70 mm | |
| Wysokość obudowy | 70 mm | |
| Głębokość obudowy | 50 mm | |