ACC-IFL-MOCL-H30-M5X55 - 101068520
Uchwyt montażowy Schmersal do czujników cylindrycznych O30 mm lub M30, wymiary 50x64x21 mm, średnica obejmy M30, materiał tworzywo termoplastyczne, masa 66 g, do solidnego mocowania wyłącznika.
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
SCHMERSAL
Opisy produktu
Najważniejsze parametry ACC-IFL-MOCL-H30-M5X55 101068520
  • Dla dobrego dopasowania wyłączników zbliżeniowych o kształcie cylindrycznym O 30 mm lub gwint M30
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu ACC-IFL-MOCL-H30-M5X55
Numer artykułu (Numer katalogowy) 101068520
EAN (European Article Number) 4030661105307
eCl@ss number, version 12.0 27-27-40-92
eCl@ss number, version 11.0 27-27-01-92
Numer eCl@ss, wersja 9.0 27-27-01-92
ETIM number, version 7.0 EC000127
ETIM number, version 6.0 EC000127
Właściwości ogólne
Materiał mocowania przyłączy tworzywo termoplastyczne
Ciężar brutto 66 g
Dane mechaniczne - Wymiary
Szerokość 64 mm
Wysokość 50 mm
Głębokość 21 mm
Średnica obejmy montażowej 30 mm