BNS 813-B03-R12-61-A-20-01 - BNS02K6
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1-2 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1-2 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
Opisy produktu
Wymiary 79 x 48 x 73 mm
Materiał obudowy Aluminium, Anodowane
Liczba pozycji przełączania 3x rolka
Wersja Bezpieczeństwo DIN EN 60204-1
Zasada działania 1-3. Miejsce przełączania: Parametry mechaniczne
Prąd ciągły 1-3. Miejsce przełączania: 6 A
Znamionowe napięcie pracy Ue 1-3. Miejsce przełączania: 250 VAC
Montaż Pionowo
Kierunek najazdu wzdłuż, równolegle do powierzchni przykręcenia
Prędkość najazdu 1-3. Miejsce przełączania: 60 m/min
Rozstaw przełączników 12 mm
Rodzaj przyłącza 1-3. Miejsce przełączania: Przyłącze śrubowe
Temperatura otoczenia -5...85 °C