BNS 813-D03-R12-62-10-01 - BNS01CE
Opisy produktu
Wymiary 120 x 72 x 64 mm
Materiał obudowy Aluminium, Anodowane
Liczba pozycji przełączania 3x rolka
Wersja Bezpieczeństwo DIN EN 60204-1
Zasada działania 1-3. Miejsce przełączania: Parametry mechaniczne
Prąd ciągły 1-3. Miejsce przełączania: 6 A
Znamionowe napięcie pracy Ue 1-3. Miejsce przełączania: 250 VAC
Montaż Pionowo
Kierunek najazdu wzdłuż, równolegle do powierzchni przykręcenia
Prędkość najazdu 1-3. Miejsce przełączania: 60 m/min
Rozstaw przełączników 12 mm
Rodzaj przyłącza 1-3. Miejsce przełączania: Przyłącze śrubowe
Temperatura otoczenia -5...85 °C