BNS 813-D04-R12-100-10-02 - BNS0109
Opisy produktu
Wymiary 120 x 90 x 83 mm
Materiał obudowy Aluminium, Anodowane
Liczba pozycji przełączania 4x rolka
Wersja Bezpieczeństwo DIN EN 60204-1
Zasada działania 1-4. Miejsce przełączania: Parametry mechaniczne
Prąd ciągły 1-4. Miejsce przełączania: 6 A
Znamionowe napięcie pracy Ue 1-4. Miejsce przełączania: 250 VAC
Montaż Pionowo
Kierunek najazdu wzdłuż, równolegle do powierzchni przykręcenia
Prędkość najazdu 1-4. Miejsce przełączania: 60 m/min
Rozstaw przełączników 12 mm
Rodzaj przyłącza 1-4. Miejsce przełączania: Przyłącze śrubowe
Temperatura otoczenia -5...85 °C