BNS 816-B02-THA-16-613-11 - BNS03EL
Indukcyjny przełącznik wielopozycyjny, wersja Indukcyjne, zasięg 5 mm, zasada działania 1-2. Miejsce przełączania: Indukcyjne, materiał obudowy Aluminium, Anodowane
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1-2 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1-2 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
Opisy produktu
Wymiary 79 x 60 x 77.5 mm
Materiał obudowy Aluminium, Anodowane
Wersja Indukcyjne
Zasada działania 1-2. Miejsce przełączania: Indukcyjne
Zasięg 5 mm
Częstotliwość przełączania 1-2. Miejsce przełączania: 500 Hz
Prąd ciągły 1-2. Miejsce przełączania: 0.13 A
Znamionowe napięcie pracy Ue 1-2. Miejsce przełączania: 24 V DC
Montaż Pionowo
Rozstaw przełączników 16 mm
Rodzaj przyłącza 1-2. Miejsce przełączania: Przyłącze śrubowe
Temperatura otoczenia -25...70 °C