BNS 816-B03-PA-16-602-11 - BNS0394
Indukcyjny przełącznik wielopozycyjny, wersja Indukcyjne, zasięg 2 mm, zasada działania 1-3. Miejsce przełączania: Indukcyjne, materiał obudowy Aluminium, Anodowane
Opisy produktu
Wymiary 120 x 90 x 87 mm
Zasięg 2 mm
Częstotliwość przełączania 1-3. Miejsce przełączania: 1500 Hz
Prąd ciągły 1-3. Miejsce przełączania: 0.2 A
Znamionowe napięcie pracy Ue 1-3. Miejsce przełączania: 24 V DC
Montaż Pionowo
Rozstaw przełączników 16 mm
Rodzaj przyłącza 1-3. Miejsce przełączania: Przyłącze śrubowe
Temperatura otoczenia -25...70 °C