BNS 816-B03-TOB-08-650-11-S80S - BNS03FN
Indukcyjny przełącznik wielopozycyjny, wersja Indukcyjne, zasięg 1.1 mm, zasada działania 1-3. Miejsce przełączania: Indukcyjne, materiał obudowy Aluminium, Anodowane
Opisy produktu
Wymiary 40 x 42 x 60 mm
Zasięg 1.1 mm
Częstotliwość przełączania 1-3. Miejsce przełączania: 500 Hz
Prąd ciągły 1-3. Miejsce przełączania: 0.13 A
Znamionowe napięcie pracy Ue 1-3. Miejsce przełączania: 24 V DC
Montaż Pionowo
Rozstaw przełączników 8 mm
Rodzaj przyłącza 1. Miejsce przełączania: Złącza wtykowe
Temperatura otoczenia -25...70 °C