BNS 816-B04-PA-12-610-11 - BNS03H5
Indukcyjny przełącznik wielopozycyjny, wersja Indukcyjne, zasięg 2 mm, zasada działania 1-4. Miejsce przełączania: Indukcyjne, materiał obudowy Aluminium, Anodowane
Opisy produktu
Wymiary 79 x 60 x 77.5 mm
Materiał obudowy Aluminium, Anodowane
Wersja Indukcyjne
Zasada działania 1-4. Miejsce przełączania: Indukcyjne
Zasięg 2 mm
Częstotliwość przełączania 1-4. Miejsce przełączania: 1500 Hz
Prąd ciągły 1-4. Miejsce przełączania: 0.2 A
Znamionowe napięcie pracy Ue 1-4. Miejsce przełączania: 24 V DC
Montaż Pionowo
Rozstaw przełączników 12 mm
Rodzaj przyłącza 1-4. Miejsce przełączania: Przyłącze śrubowe
Temperatura otoczenia -25...70 °C