BNS 819-D06-R16-62-10 - BNS01M0
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1-2 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1-2 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
Opisy produktu
Wymiary 120 x 130 x 64 mm
Materiał obudowy Aluminium, Anodowane
Liczba pozycji przełączania 6x rolka
Wersja Styk szybkosprawny
Zasada działania 1-6. Miejsce przełączania: Parametry mechaniczne
Prąd ciągły 1-6. Miejsce przełączania: 6 A
Znamionowe napięcie pracy Ue 1-6. Miejsce przełączania: 250 VAC
Montaż Pionowo
Kierunek najazdu wzdłuż, równolegle do powierzchni przykręcenia
Prędkość najazdu 1-6. Miejsce przełączania: 60 m/min
Rozstaw przełączników 16 mm
Rodzaj przyłącza 1-6. Miejsce przełączania: Przyłącze śrubowe
Temperatura otoczenia -5...85 °C