AZ 17-11ZI-ST B5 - 101144081
Wyłącznik bezpieczeństwa Schmersal z konektorem M12, jeden zestyk NC i jeden NO, obudowa 30x60x30 mm, IP67, siła zatrzasku 5 N, kodowanie indywidualne, żywotność 1 mln cykli, temp. -30...+80°C.
AZ 17-11ZI-ST B5 - 101144081
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry AZ 17-11ZI-ST B5 101144081
  • Konektor M12 x 1, 4-polowy
  • Obudowa z tworzywa termoplastycznego
  • z podwójną izolacją
  • długa żywotność
  • 30 mm x 60 mm x 30 mm
  • mała obudowa
  • kodowanie indywidualne
  • Wysoki poziom kodowania wg ISO 14119
  • Wysoki poziom niezawodności zestyków przy niskich napięciach i natężeniach prądu
  • niewrażliwe na zabrudzenie
  • Załączona zaślepka uszczelniająca do otwórów
  • 8 płaszczyzny aktywujące
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu AZ 17-11ZI-ST B5
Numer artykułu (Numer katalogowy) 101144081
EAN (European Article Number) 4030661130804
eCl@ss number, version 12.0 27-27-26-02
eCl@ss number, version 11.0 27-27-26-02
Numer eCl@ss, wersja 9.0 27-27-26-02
ETIM number, version 7.0 EC002592
ETIM number, version 6.0 EC002592
Certyfikaty - Normy
Certyfikaty
Certyfikaty
Właściwości ogólne
Normy EN ISO 13849-1,EN ISO 14119,EN IEC 60947-5-1
Poziom kodowania zgodny z EN ISO 14119 Wysokie / duże
Zasada działania elektromechaniczne
Materiał aktywatora Stal nierdzewna
Ciężar brutto 100 g
Dane ogólne - właściwości
Liczba kierunków aktywacji 2
Liczba zestyków pomocniczych 1
Liczba zestyków bezpieczeństwa 1
Liczba dławic kablowych 1
Klasyfikacja
Normy, przepisy EN ISO 13849-1,EN IEC 60947-5-1
Performance Level, up to c
Kategoria zgodnie z EN ISO 13849 1
B10D Normally-closed contact (NC) 2 000 000 operacji
Note Electrical life on request.
B10D Normally-open contact (NO) 1 000 000 operacji
Note at 10% I<sub>e</sub> and ohmic load
Żywotność 20 Rok(lata)
Klasyfikacja - wykluczenie błędu
Poziom zapewnienia bezpieczeństwa d
Kategoria zgodnie z EN ISO 13849 3
Note for 2-channel use and with suitable logic unit.
Żywotność 20 Rok(lata)
Dane mechaniczne
Żywotność mechaniczna, najmniejszy 1 000 000 operacji
Siła zatrzasku 5 N
Skok wymuszonego rozwarcia 11 mm
Positive break force per NC contact, minimum 17 N
Szybkość najazdu, maksimum 2 m/s
Montaż Śruby
Wykonanie śrub mocujących 2x M5
Mechanical data - Connection technique
Konektor Konektor M12
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość czujnika 30 mm
Szerokość czujnika 30 mm
Wysokość czujnika 85 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP67
Ambient temperature -30 ... +80 °C
Storage and transport temperature -30 ... +85 °C
Dopuszczalna wysokość ustawienia n.p.m., maksimum 2 000 m
Ambient conditions - Insulation values
Znamionowe napięcie izolacji 250 VAC
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane 4 kV
Kategoria przepięcia III
Stopień zanieczyszczenia zgodnie z IEC/EN 60664-1 3
Dane elektryczne
Znamionowy prąd cieplny 10 A
Warunkowy znamionowy prąd zwarciowy wg EN 60947-5-1 1 000 A
Element przełączający 1 zestyk (NO), 1 zestyk (NC)
Zasada przełączania slow action, positive break NC contact
Częstotliwość przełączania 2 000 /h
Materiał zestyków, elektrycznych Srebro
Dane elektryczne - zestyki bezpieczeństwa
Napięcie, kategoria użytkowania AC-15 230 VAC
Prąd, kategoria użytkowania AC-15 4 A
Napięcie, kategoria użytkowania DC-13 24 VDC
Prąd, kategoria użytkowania DC-13 4 A
Dane elektryczne - zestyki pomocnicze
Zakres dostawy
Note
Uwaga (informacje ogólne) minimalny promień najazdu aktywatora przy osłonach uchylnych równolegle do powierzchni aktywatora 140 mm,minimalny promień najazdu aktywatora przy osłonach uchylnych równolegle do powierzchni aktywatora 200 mm,Oś zawiasu powinna znajdować się 13 mm powyżej górnej krawędzi wyłącznika bezpieczeństwa, w tej samej płaszczyźnie,Aktywator nie jest dostępny oddzielnie.