AZ 17-11ZK-ST-2493 - 101179443
Wyłącznik bezpieczeństwa Schmersal do osłon maszyn, 30x78,5x30 mm, 1 NO/1 NC, siła zatrzasku 5 N, IP67, złącze M12 4-pin, korpus z tworzywa, min. 1 mln cykli, temp. pracy -30…+80°C.
AZ 17-11ZK-ST-2493 - 101179443
Opisy produktu
Najważniejsze parametry AZ 17-11ZK-ST-2493 101179443
  • Konektor M12 x 1, 4-polowy
  • 30 mm x 78,5 mm x 30mm
  • mała obudowa
  • Uniwersalne kodowanie
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu AZ 17-11ZK-ST-2493
Numer artykułu (Numer katalogowy) 101179443
EAN (European Article Number) 4030661312217
Poziom kodowania zgodny z EN ISO 14119 niskie
Zasada działania elektromechaniczne
Ciężar brutto 90 g
Klasyfikacja
Normy, przepisy EN ISO 13849-1
Note at 10% I<sub>e</sub> and ohmic load
Siła zatrzasku 5 N
Skok wymuszonego rozwarcia 11 mm
Montaż Śruby
Wykonanie śrub mocujących 2x M4
Mechanical data - Connection technique
Konektor Konektor M12, 4-polowy, kodowanie A
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość czujnika 30 mm
Szerokość czujnika 30 mm
Wysokość czujnika 78,5 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP67
Ambient temperature -30 ... +80 °C
Storage and transport temperature -30 ... +85 °C
Dopuszczalna wysokość ustawienia n.p.m., maksimum 2 000 m
Ambient conditions - Insulation values
Znamionowe napięcie izolacji 250 VAC
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane 4 kV
Kategoria przepięcia III
Stopień zanieczyszczenia zgodnie z IEC/EN 60664-1 3
Rated impulse withstand voltage, connector 4-pole 2.5 kV
Dane elektryczne
Znamionowy prąd cieplny 10 A
Warunkowy znamionowy prąd zwarciowy wg EN 60947-5-1 1 000 A
Napięcie, kategoria użytkowania AC-15 230 VAC
Prąd, kategoria użytkowania AC-15 4 A
Napięcie, kategoria użytkowania DC-13 24 VDC
Prąd, kategoria użytkowania DC-13 4 A
Uwaga, kategoria użytkowania DC-13 Connector 4-pole
Dane elektryczne - zestyki pomocnicze