AZ 17-11ZRK-2243 20,0M - 101206000
Elektromechaniczny wyłącznik bezpieczeństwa Schmersal do osłon maszyn, 30x60x30 mm, 1 NO/1 NC, siła zatrzasku 30 N, IP67, przewód 20 m, montaż śrubowy, min. 1 mln cykli, temp. -30…+80°C.
Opisy produktu
Najważniejsze parametry AZ 17-11ZRK-2243 20,0M 101206000
  • Przedni wlot kablowy
  • Możliwość użycia jako wyposażenie dodatkowe wyłącznika
  • 30 mm x 60 mm x 30 mm
  • mała obudowa
  • Uniwersalne kodowanie
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu AZ 17-11ZRK-2243 20,0M
Numer artykułu (Numer katalogowy) 101206000
EAN (European Article Number) 4030661371498
Poziom kodowania zgodny z EN ISO 14119 niskie
Zasada działania elektromechaniczne
Ciężar brutto 1 423 g
Dane ogólne - właściwości
Wyższa siła zatrzaskująca Tak
Klasyfikacja
Normy, przepisy EN ISO 13849-1
Note at 10% I<sub>e</sub> and ohmic load
Siła zatrzasku 30 N
Skok wymuszonego rozwarcia 11 mm
Montaż Śruby
Wykonanie śrub mocujących 2x M4
Mechanical data - Connection technique
Długość przewodu 20 m
Prowadzenie przewodów przód
Konektor Kabel
Przekrój żyły 0,75 mm<sup>2</sup>
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość czujnika 30 mm
Szerokość czujnika 30 mm
Wysokość czujnika 65 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP67
Ambient temperature -30 ... +80 °C
Storage and transport temperature -30 ... +85 °C
Dopuszczalna wysokość ustawienia n.p.m., maksimum 2 000 m
Ambient conditions - Insulation values
Znamionowe napięcie izolacji 250 VAC
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane 4 kV
Dane elektryczne
Znamionowy prąd cieplny 10 A
Warunkowy znamionowy prąd zwarciowy wg EN 60947-5-1 1 000 A
Napięcie, kategoria użytkowania AC-15 230 VAC
Prąd, kategoria użytkowania AC-15 4 A
Napięcie, kategoria użytkowania DC-13 24 VDC
Prąd, kategoria użytkowania DC-13 4 A
Dane elektryczne - zestyki pomocnicze