AZ216-Z12R - 103053362
Elektromechaniczny wyłącznik bezpieczeństwa Schmersal, 2 zestyki NC, 1 NO, siła zatrzasku 30 N, IP66/IP67, działanie migowe, 5A, rozmiar 104x31x32,7 mm, zaciski śrubowe.
AZ216-Z12R - 103053362
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry AZ216-Z12R 103053362
  • mała obudowa
  • Obudowa z tworzywa sztucznego z odchylaną pokrywą zatrzaskową
  • Głowicę można obracać w krokach co 4 x 90°
  • Różne warianty styków
  • Siła zatrzasku 12N lub 30N w zależności od wariantu
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu AZ216-Z12R
Numer artykułu (Numer katalogowy) 103053362
EAN (European Article Number) 4030661634456
eCl@ss number, version 12.0 27-27-06-10
eCl@ss number, version 11.0 27-27-06-10
Numer eCl@ss, wersja 9.0 27-27-06-10
ETIM number, version 7.0 EC002592
ETIM number, version 6.0 EC002592
Certyfikaty - Normy
Certyfikaty
Certyfikaty
Właściwości ogólne
Normy EN ISO 13849-1,EN ISO 14119,EN IEC 60947-5-1
Poziom kodowania zgodny z EN ISO 14119 niskie
Zasada działania elektromechaniczne
Dane ogólne - właściwości
Liczba zestyków pomocniczych 1
Liczba zestyków bezpieczeństwa 2
Liczba dławic kablowych 1
Klasyfikacja
Normy, przepisy EN ISO 13849-1
Performance Level, up to c
Kategoria zgodnie z EN ISO 13849 1
B10D Normally-closed contact (NC) 2 000 000 operacji
B10D Normally-open contact (NO) 1 000 000 operacji
Note at 10% I<sub>e</sub> and ohmic load
Żywotność 20 Rok(lata)
Klasyfikacja - wykluczenie błędu
Poziom zapewnienia bezpieczeństwa d
Kategoria zgodnie z EN ISO 13849 3
Note for 2-channel use and with suitable logic unit.
Dane mechaniczne
Żywotność mechaniczna, najmniejszy 1 000 000 operacji
Siła zatrzasku 30 N
Skok wymuszonego rozwarcia 5 mm
Positive break force per NC contact, minimum 10 N
Siła wymuszonego rozwarcia, minimalne 10 N
Szybkość najazdu, maksimum 0,2 m/s
Montaż Śruby
Wykonanie śrub mocujących 2x M4
Tightening torque of the fixing screws 1,2 Nm
Mechanical data - Connection technique
Termination Screw terminals M20 x 1.5
Prowadzenie przewodów 1 x M20 x 1,5
Konektor Terminale śrubowe
Przekrój kabla, minimalne 0,34 mm2
Przekrój kabla, maksimum 1,5 mm2
Tightening torque of electrical connection, minimum 0,6 Nm
Moment dokręcania przyłącza elektrycznego, maksimum 0,8 Nm
Uwaga (wpust kablowy) Settle length of the conductor: 5...6mm
Allowed type of cable solid single-wire,solid multi-wire,flexible
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość czujnika 32,7 mm
Szerokość czujnika 31 mm
Wysokość czujnika 104 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP66,IP67
Ambient temperature -30 ... +80 °C
Storage and transport temperature -40 ... +85 °C
Dopuszczalna wysokość ustawienia n.p.m., maksimum 2 000 m
Ambient conditions - Insulation values
Znamionowe napięcie izolacji 300 VAC
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane 4 kV
Kategoria przepięcia III
Stopień zanieczyszczenia zgodnie z IEC/EN 60664-1 3
Dane elektryczne
Znamionowy prąd cieplny 5 A
Warunkowy znamionowy prąd zwarciowy wg EN 60947-5-1 400 A
Element przełączający 1 zestyk (NO), 2 zestyki (NC)
Zasada przełączania Działanie migowe
Częstotliwość przełączania 1 200 /h
Materiał zestyków, elektrycznych Srebro
Dane elektryczne - zestyki bezpieczeństwa
Napięcie, kategoria użytkowania AC-15 230 VAC
Prąd, kategoria użytkowania AC-15 3 A
Napięcie, kategoria użytkowania DC-13 24 VDC
Prąd, kategoria użytkowania DC-13 3 A
Dane elektryczne - zestyki pomocnicze