TR10-SRU01C - 6054764
TR10-SRU01C - 6054764
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Cechy
Typ czujnika RFID
Zasada blokowania Power to release
Liczba bezpiecznych wyjść 2
Kodowanie Jednoznaczne kodowane
Siła trzymająca Fmax 1.690 N (EN ISO 14119)
Siła trzymająca FZh 1.300 N (EN ISO 14119)
Siła blokująca 0 N
Kierunki aktywacji 4
Prędkość rozruchowa ≥ 2 mm/s
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
Poziom nienaruszalności bezpieczeństwa SIL 3 (IEC 61508)
Kategoria Kategoria 4 (EN ISO 13849)
Poziom zapewnienia bezpieczeństwa PL e (EN ISO 13849)
PFHD (średnie prawdopodobieństwo niebezpiecznej awarii na godzinę) 9,1 x 10-10
TM (okres użytkowania) 20 lat(a) (EN ISO 13849)
Rodzaj konstrukcji Rodzaj konstrukcji 4 (EN ISO 14119)
Poziom kodowania aktywatora Wysoki poziom kodowania (EN ISO 14119)
Interfejsy
Typ przyłącza
Długość przewodu 0,2 m
Długość przewodu podłączeniowego ≤ 200 m
Średnica przewodu 6,5 mm
Przekrój poprzeczny przewodu 0,25 mm²
Promień gięcia (w przypadku ułożenia na stałe) > 7 x średnica przewodu
Promień gięcia (w przypadku ruchu przewodu) > 14 x średnica przewodu
Materiał przewodu PVC
Materiał przewodnika Miedź
Materiał nakrętki kołpakowej Stal nierdzewna
Wskaźniki
Wskaźnik diagnostyki Tak
Wskaźnik “Stan” Tak
Instalacja elektryczna
Klasa ochrony II (IEC 61140)
Stopień zanieczyszczenia 3
Klasyfikacja wg cULus Class 2
Kategoria użytkowa DC-13 (IEC 60947-5-1)
Znamionowy prąd roboczy / napięcie robocze 200 mA (24 V DC)
Znamionowe napięcie izolacji Ui 75 V
Napięcie znamionowe udarowe wytrzymywane Uimp 1.000 V
Napięcie zasilania UV 24 V DC (20,4 V DC ... 26,4 V DC)
Rodzaj wyjścia Samokontrolujące się wyjścia półprzewodnikowe (OSSD)
Prąd wyjściowy ≤ 200 mA
Wartość szczytowa prądu 400 mA, 100 ms
Pobór mocy 2,5 W
Czas odpowiedzi 100 ms dla pierwszego przełącznika, 50 ms dla każdego następnego przełącznika
Czas aktywacji 600 ms
Czas ryzyka 100 ms
Czas do załączenia 7 s
Mechanika
Masa 0,4 kg
Materiał obudowy ABS
Materiał sworznia blokującego Stal nierdzewna 304
Żywotność mechaniczna 5 x 105 przełączeń
Dane dotyczące otoczenia
Stopień ochrony IP66, IP67, IP69K (IEC 60529, IEC 60529, IEC 60529)
Temperatura otoczenia pracy 0 °C ... +55 °C
Temperatura składowania –25 °C ... +75 °C
Odporność na drgania 10 Hz ... 55 Hz (IEC 60068-2-6)