VOS-LE-C-35MM-HC - 70114996
Obiektyw stałoogniskowy, kompaktowy obiektyw megapikselowy o wysokiej rozdzielczości, ze śrubami blokującymi do kamer z mocowaniem C, rozdzielczość 7 MP, ogniskowa 35 mm, F1.6 - 16, min.dystans 400 mm
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Accessory camera lens VOS-LE-C-35MM-HC
- Exchangeable lens (C-Mount)
- Focal length 35 mm
- F 1.6-16
- Format 1"
- MOD 0.4 m
- C-mount
| Opis produktu |
|---|
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Rozdzielczość optyczna | 7 MP | |
| Focal length | 35 mm | |
| Focal range | ? 25 mm ... < 50 mm | |
| Format | 1" | |
| Otwór montażowy | F1,4-16 | |
| Aperture contro | ręcznie | |
| Horizontal angle of view | 20.9 ° | |
| Vertical angle of view | 15.8 ° | |
| Diagonal angle of view | 26.1 ° | |
| At image format | 12.8 x 9.6 mm | |
| MOD (Minimum object distance) | 400 mm | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura robocza | -10 ... 50 ° C (14 ... 122 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -20 ... 60 ° C (-4 ... 140 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Długość obudowy | 48.42 mm | |
| Średnica obudowy | Ř 43 mm | |