AZM 161SK-12/12RK-024 - 101164207
Elektromechaniczna blokada bezpieczeństwa Schmersal, ręczne zwolnienie, obudowa 130x90x30 mm, IP67, 4 styki bezpieczeństwa, siła ryglowania 2600 N, styki srebrne, 6A, 24 VAC/DC.
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Dostępne: (50 szt.)
Wysyłka w ciągu 3-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry AZM 161SK-12/12RK-024 101164207
  • duży przedział kablowy
  • Zwolnienie ręczne
  • wloty kablowe 4 M 16 x 1.5
  • Obudowa z tworzywa termoplastycznego
  • z podwójną izolacją
  • blokada z zabezpieczeniem przed nieprawidłowym zaryglowaniem
  • 130 mm x 90 mm x 30 mm
  • 6 Zestyki
  • długa żywotność
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu AZM 161SK-12/12RK-024
Numer artykułu (Numer katalogowy) 101164207
EAN (European Article Number) 4030661205144
eCl@ss number, version 12.0 27-27-26-03
eCl@ss number, version 11.0 27-27-26-03
Numer eCl@ss, wersja 9.0 27-27-26-03
ETIM number, version 7.0 EC002593
ETIM number, version 6.0 EC002593
Certyfikaty - Normy
Certyfikaty
Certyfikaty
Właściwości ogólne
Normy EN ISO 13849-1,EN ISO 14119,EN IEC 60947-5-1
Poziom kodowania zgodny z EN ISO 14119 niskie
Zasada działania elektromechaniczne
Ciężar brutto 450 g
Dane ogólne - właściwości
Ryglowanie sprężyną Tak
Zwolnienie ręczne Tak
Liczba kierunków aktywacji 3
Liczba zestyków pomocniczych 2
Liczba zestyków bezpieczeństwa 4
Klasyfikacja
Normy, przepisy EN ISO 13849-1
Performance Level, up to c
Kategoria zgodnie z EN ISO 13849 1
B10D Normally-closed contact (NC) 2 000 000 operacji
Note Electrical life on request.
B10D Normally-open contact (NO) 1 000 000 operacji
Note at 10% I<sub>e</sub> and ohmic load
Żywotność 20 Rok(lata)
Klasyfikacja - wykluczenie błędu
Poziom zapewnienia bezpieczeństwa d
Kategoria zgodnie z EN ISO 13849 3
Note for 2-channel use and with suitable logic unit.
Żywotność 20 Rok(lata)
Klasyfikacja bezpieczeństwa - Funkcja ryglowania
Performance Level, up to e
Dane mechaniczne
Żywotność mechaniczna, najmniejszy 1 000 000 operacji
Luz aktywatora w kierunku blokowania 5,5 mm
Siła ryglowania zgodnie z EN ISO 14119 2 000 N
Siła ryglowania, maksimum 2 600 N
Siła zatrzasku 30 N
Skok wymuszonego rozwarcia 10 mm
Positive break force per NC contact, minimum 10 N
Siła wymuszonego rozwarcia, minimalne 20 N
Szybkość najazdu, maksimum 2 m/s
Montaż Śruby
Wykonanie śrub mocujących 3x M5
Type of the screw head Flat head screw
Tightening torque of the fastening screws for the housing cover 0,6 Nm
Mechanical data - Connection technique
Prowadzenie przewodów 4 x M16 x 1,5
Konektor Terminale śrubowe
Przekrój kabla, minimalne 0,25 mm2
Przekrój kabla, maksimum 1,5 mm2
Allowed type of cable solid single-wire,solid multi-wire,flexible
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość czujnika 30 mm
Szerokość czujnika 130 mm
Wysokość czujnika 90 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP67
Ambient temperature -30 ... +60 °C
Storage and transport temperature -30 ... +85 °C
Uwaga (wilgotność względna) zapobiegający skraplaniu,zapobiegający zamarzaniu
Ocena zabezpieczenia II
Dopuszczalna wysokość ustawienia n.p.m., maksimum 2 000 m
Ambient conditions - Insulation values
Znamionowe napięcie izolacji 250 VAC
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane 4 kV
Dane elektryczne
Znamionowy prąd cieplny 6 A
Znamionowe napięcie sterowania 24 VAC/DC
Warunkowy znamionowy prąd zwarciowy wg EN 60947-5-1 1 000 A
Elektryczny pobór mocy, maksimum 10 W
Element przełączający zestyk (NO), zestyk (NC)
Zasada przełączania slow action, positive break NC contact
Częstotliwość przełączania 1 000 /h
Materiał zestyków, elektrycznych Srebro
Dane elektryczne - wejście sterowania cewki
Magnet switch-on time 100 %
Test pulse duration, maximum 5 ms
Test pulse interval, minimum 50 ms
Dane elektryczne - zestyki bezpieczeństwa
Napięcie, kategoria użytkowania AC-15 230 VAC
Prąd, kategoria użytkowania AC-15 4 A
Napięcie, kategoria użytkowania DC-13 24 VDC
Prąd, kategoria użytkowania DC-13 2,5 A
Dane elektryczne - zestyki pomocnicze