AZM 161SK-12/12RKA-024 - 101166285
Elektromechaniczna blokada bezpieczeństwa Schmersal do osłon maszyn, IP67, 6 zestyków (4 bezpieczeństwa, 2 pomocnicze), ręczne zwolnienie, ryglowanie napięciem 2600 N, obudowa 130x90x30 mm, napięcie sterowania 24 VAC/DC.
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Dostępne: (96 szt.)
Wysyłka w ciągu 3-4 tygodnie
Opisy produktu
Najważniejsze parametry AZM 161SK-12/12RKA-024 101166285
  • duży przedział kablowy
  • Zwolnienie ręczne
  • 130 mm x 90 mm x 30 mm
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu AZM 161SK-12/12RKA-024
Numer artykułu (Numer katalogowy) 101166285
EAN (European Article Number) 4030661213972
Zasada działania elektromechaniczne
Ciężar brutto 460 g
Dane ogólne - właściwości
Ryglowanie napięciem Tak
Zwolnienie ręczne Tak
Note at 10% I<sub>e</sub> and ohmic load
Luz aktywatora w kierunku blokowania 5,5 mm
Siła zatrzasku 30 N
Skok wymuszonego rozwarcia 10 mm
Type of the screw head Flat head screw
Tightening torque of the fastening screws for the housing cover 0,6 Nm
Konektor Terminale śrubowe
Przekrój kabla, minimalne 0,25 mm2
Przekrój kabla, maksimum 1,5 mm2
Allowed type of cable solid single-wire,solid multi-wire,flexible
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość czujnika 30 mm
Szerokość czujnika 130 mm
Wysokość czujnika 90 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP67
Ambient temperature -30 ... +60 °C
Storage and transport temperature -30 ... +85 °C
Ambient conditions - Insulation values
Znamionowe napięcie izolacji 250 VAC
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane 4 kV
Dane elektryczne
Znamionowy prąd cieplny 6 A
Znamionowe napięcie sterowania 24 VAC/DC
Warunkowy znamionowy prąd zwarciowy wg EN 60947-5-1 1 000 A
Elektryczny pobór mocy, maksimum 10 W
Magnet switch-on time 100 %
Napięcie, kategoria użytkowania AC-15 230 VAC
Prąd, kategoria użytkowania AC-15 4 A
Napięcie, kategoria użytkowania DC-13 24 VDC
Prąd, kategoria użytkowania DC-13 2,5 A
Dane elektryczne - zestyki pomocnicze