VIM62PP-E1V16-0NE-I420KA4 - 70141166-100009
Programowalny czujnik wibracji firmy Pepperl+Fuchs, zakres 0 ... 16 mm/s, częstotliwość 10 … 1000 Hz, sygnał 4 - 20 mA, zasilanie 10 … 30 VDC, IP66/IP67, temp. pracy -40 ... 60 st.C, przewód 10 m, ATEX 2/21
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Vibration sensor VIM62PP-E1V16-0NE-I420KA4
- Rozszerzony zakres temperatur
- Screw-in thread for simple installation
- Simple electrical commissioning
- Wytrzymała obudowa ze stali nierdzewnej
- Vibration velocity in mm/s via root mean square formation (rms)
| Opis produktu |
|---|
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Typ | Vibration sensor | |
| Measuring technology | MEMS | |
| Seria | Performance Plus Line | |
| Zmienna mierzona | Vibration velocity | |
| Zakres pomiaru | ||
| Vibration velocity | 0 ... 16 mm/s | |
| Dokładność pomiaru | ± 0.1 mm/s (calibration point: 90% of the measuring range; 159.2 Hz) Complies with the tolerance requirements of DIN ISO 2954 for measurement range greater than 8 mm/s |
| Zakres częstotliwości | 10 ... 1000 Hz | |
| Averaging time | for v-rms: 2 s | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Zabezpienie | external fuse is required: 3 A , semi-time-lag , 30 V DC | |
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V DC | |
| Zużycie prądu | max. 25 mA | |
| Pobór mocy | max. 750 mW | |
| Ochrona przed przepięciami | up to 2 kV | |
| Wyjście 1 | ||
| Typ wyjścia | analog output, current output of the vibration variable |
| Output current | 4 ... 20 mA | |
| Rezystor obciążenia | ≤ 500 Ω | |
| Standardowa zgodność | ||
| Stopień ochrony | DIN EN 60529, IP66, IP67 | |
| Odporność na wstrząsy | DIN EN 60068-2-27, 60 g, 6 ms | |
| Odporność na wibrację | DIN EN 60068-2-6, 16.5 g, 10 ... 1000 Hz | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata IECEx | ||
| Poziom ochrony sprzętu Gb | IECEx CSAE 22.0042X | |
| Equipment protection level Db | IECEx CSAE 22.0042X | |
| Aprobata ATEX | ||
| Poziom ochrony sprzętu Gb | CSANe 21 ATEX 1074 X | |
| Equipment protection level Db | CSANe 21 ATEX 1074 X | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -40 ... 60 ° C (-40 ... 140 ° F) | |
| Measuring head temperature | -40 ... 125 °C (-40 ... 257 °F) directly at the mounting point | |
| Temperatura przechowywania | -40 ... 60 ° C (-40 ... 140 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | kabel | |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 1.4305 / AISI 303 | |
| Długość obudowy | 82.35 mm | |
| Średnica obudowy | 31 mm | |
| Stopień ochrony | IP66 / IP67 only in connected state | |
| Kabel | ||
| Liczba rdzeni | 4 | |
| Core cross section | 0,34 mm 2 | |