VIM82PU-S1V16-20E-I422V19 - 70141684-100003
Programowalny czujnik wibracji firmy Pepperl+Fuchs, zakres 0 ... 16 mm/s, częstotliwość 10 … 1000 Hz, sygnał 4 - 20 mA + 2 x wyjście przekaźnikowe 1A/30VDC, 24 VDC, IP66/IP67, temp. pracy -40 ... 60 st.C, konektor M12, SIL2/PL d/ Kat. 2, ATEX 2/21
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Vibration sensor VIM82PU-S1V16-20E-I422V19
- Nadaje się do aplikacji SIL2 / Pld
- Wytrzymała obudowa ze stali nierdzewnej
- Vibration velocity in mm/s via root mean square formation (rms)
| Opis produktu |
|---|
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Typ | Vibration sensor | |
| Measuring technology | MEMS | |
| Seria | Pure Line | |
| Zmienna mierzona | Vibration velocity | |
| Zakres pomiaru | ||
| Vibration velocity | 0 ... 16 mm/s | |
| Dokładność pomiaru | ± 0.1 mm/s (calibration point: 90% of the measuring range; 159.2 Hz) Complies with the tolerance requirements of DIN ISO 2954 for measurement range greater than 8 mm/s |
| Zakres częstotliwości | 10 ... 1000 Hz | |
| Averaging time | for v-rms: 2 s | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| Poziom nienaruszalności bezpieczeństwa (SIL) | SIL 2 | |
| Poziom wydajności (PL) | PL d | |
| Kategoria | Cat. 2 | |
| MTTF d | 329 a | |
| Czas misji (T M ) | 10 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | min. 90 % | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| Wskaźnik stanu | 6 LEDs for operating states | |
| Elementy sterujące | 4 rotary switches and 1 push button for programming | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Zabezpienie | external fuse is required: 3 A , semi-time-lag , 30 V DC | |
| Napięcie robocze | 24 V DC + 7 % / - 10 % | |
| Zużycie prądu | max. 100 mA | |
| Pobór mocy | 2,6 W | |
| Ochrona przed przepięciami | up to 2 kV | |
| Wyjście 1 | ||
| Typ wyjścia | przekaźnik | |
| Funkcja przełączania | Normalnie otwarty (NO) | |
| Napięcie przełączania | max. 30 V DC | |
| Prąd przełączania | max. 1 A. | |
| Wyjście 2 | ||
| Typ wyjścia | przekaźnik | |
| Wyjście 3 | ||
| Typ wyjścia | analog output, current output of the vibration variable |
| Output current | 4 ... 20 mA | |
| Rezystor obciążenia | ≤ 500 Ω | |
| Standardowa zgodność | ||
| Stopień ochrony | DIN EN 60529, IP66, IP67 | |
| Odporność na wstrząsy | DIN EN 60068-2-27, 60 g, 6 ms | |
| Odporność na wibrację | DIN EN 60068-2-6, 16.5 g, 10 ... 1000 Hz | |
| Bezpieczeństwo funkcjonalne | DIN EN IEC 61508 , SIL 2 EN ISO 13849 , PL d |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | ||
| Maksymalna dopuszczalna temperatura otoczenia | max. 60 °C (max. 140 °F) | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -40 ... 60 ° C (-40 ... 140 ° F) | |
| Measuring head temperature | -40 ... 85 °C (-40 ... 185 °F) directly at the mounting point | |
| Temperatura przechowywania | -40 ... 60 ° C (-40 ... 140 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | plug | |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 1.4305 / AISI 303 | |
| Długość obudowy | 73.5 mm | |
| Szerokość obudowy | 62 mm | |
| Wysokość obudowy | 46 mm | |