NSB2-12GM45-2E2-V1-M1-S2D2 - 304276-001001
Czujnik indukcyjny bezpieczeństwa firmy Pepperl+Fuchs, zakres = 2 mm, montaż zabudowany, PNP, 4-przewodowy / 2 x (NO), 18 ... 30 V DC, konektor M12-4pin, IP68 / IP69, 0 ... 30 Hz, poziom wykonania PL d, kategoria Cat. 2, poziom bezp. SIL 2
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive sensor NSB2-12GM45-2E2-V1-M1-S2D2
- Brak bezużytecznego obszaru
- 2 mm czoło zabudowane
- Zastosowanie standardowych metalowych powierzchni uruchamiających
- Dioda LED sygnalizująca stan przełączenia i usterkę
- Wyjścia bezpieczeństwa OSSD
- Certyfikat TÜV
- Zatwierdzenie typu E1
- Rozszerzony zakres temperatur
-40 ... + 85 ° C - 10 V DC ... 30 V DC supply voltage
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | 2 x normalnie otwarty (NO) | |
| Typ wyjścia | PNP | |
| Znamionowa odległość robocza | 2 mm | |
| Instalacja | zabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 1.62 mm | |
| Element uruchamiający | Cel odniesienia zgodnie z EN IEC 60947-5-2 (FE360 - ST37K) 12 mm x 12 mm x 1 mm |
| Współczynnik redukcji r Al | 0,6 | |
| Współczynnik redukcji r Cu | 0.45 | |
| Współczynnik redukcji r 304 | 0,9 | |
| Współczynnik redukcji r Mosiądz | 0,6 | |
| Typ wyjścia | 4-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V. | |
| Znamionowe napięcie robocze | 12 ... 24 V. | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 30 Hz | |
| Histereza | typ. 5% | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | pulsowanie | |
| Odporność na przeciążenie | tak | |
| Spadek napięcia | ≤ 3 V at IL (sum of all outputs) max. 50 mA |
| Znamionowe napięcie izolacji | 30 V. | |
| Prąd pracy | 1 ... 30 mA na wyjściu | |
| Prąd wyłączenia | 0 ... 0.5 mA | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 15 mA | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | ≤ 300 ms | |
| Wskaźnik stanu przełączania | LED, żółty | |
| Wskaźnik błędu | LED, czerwony | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| Poziom nienaruszalności bezpieczeństwa (SIL) | SIL 2 | |
| Poziom wydajności (PL) | PL d | |
| Kategoria | Cat. 2 | |
| MTTF d | > 7500 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | min. 60% | |
| Zapewniona odległość uwalniania PDDB | 3 mm | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Lista cULus, źródło ogólnego przeznaczenia, źródło zasilania klasy 2 | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |