UM18-211165101 - 6048414
Dalmierz ultradźwiękowy SICK, zasięg 30-250 mm, wyjście cyfrowe NPN, prosta obudowa PBT, rozdzielczość ?0,2 mm, szybka odpowiedź 8 ms, IP65/IP67, histereza 3 mm, gwint M18.
UM18-211165101 - 6048414
Opisy produktu
Dalmierze ultradźwiękowe, UM18, UM18-211165101, Interfejs komunikacyjny: -, Zasięg roboczy, zasięg graniczny: 30 mm ... 250 mm, 350 mm, Typ przyłącza: Wtyk, M12, 4-biegunowy, Wylot nadajnika: Prosty, Czas odpowiedzi: 32 ms, Wyjście cyfrowe: 1 x NPN
Cechy
Zasięg roboczy, zasięg graniczny 30 mm ... 250 mm, 350 mm
Obiekt pomiaru Obiekty naturalne
Rozdzielczość ≥ 0,2 mm
Powtarzalności ± 0,15 %
Dokładność pomiaru ± 1 %
Czas odpowiedzi 32 ms
Częstotliwość przełączania 25 Hz
Czas odpowiedzi 8 ms
Częstotliwość ultradźwięków (typowa) 320 kHz
Zakres odczytu (typowy) Patrz wykresy
Wyjście cyfrowe z funkcją uczenia
Odwracalne wyjście cyfrowe
Przywracanie ustawień fabrycznych
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 101 lat(a)
DCavg 0%
Interfejsy
Wyjście cyfrowe
Liczba 1
Rodzaj NPN
Maksymalny prąd wyjściowy IA ≤ 200 mA
Histereza 3 mm
Instalacja elektryczna
Napięcie zasilające UB DC 10 V ... 30 V
Pobór mocy ≤ 1,2 W
Mechanika
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 18 mm x 18 mm x 52,7 mm
Budowa Cylindryczny
Wylot nadajnika Prosty
Masa 15 g
Rozmiar gwintu M18 x 1
Typ przyłącza Wtyk, M12, 4-biegunowy
Dane dotyczące otoczenia
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +70 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +85 °C
Dryft temperaturowy 0,17 % / K