BES Q08MEC-PSC15B-EP00,3-GS49 - BES041C
Czujnik indukcyjny firmy BALLUFF, obudowa kostkowa 8x8 mm, sn= 1,5 mm, PNP/NO, kabel z gniazdem M8
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1 tydzień
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień
Gwarancja
24
Producent
BALLUFF
Opisy produktu
Wymiary 20 x 8 x 8 mm
Obudowa 8x8
Montaż montaż zabudowany
Zasięg 1.5 mm
Wyjście przełączające PNP, styk zwierny (NO)
Częstotliwość przełączania 3000 Hz
Materiał obudowy Mosiądz, powłoka bez zawartości niklu
Materiał powierzchni aktywnej PBT
Przyłącze Przewód z łącznikiem wtykowym, M8x1-Męski, 3-stykowe, 0.30 m, PUR
Napięcie robocze Ub 10...30 VDC
Temperatura otoczenia -25...70 °C