CMB18-12NPPEW2SA00 - 6080639
Pojemnościowy czujnik zbliżeniowy SICK, zasięg 0...12 mm, średnica 18 mm, DC 4-przewodowy, wyjście PNP komplementarne, przewód 2 m, IP67/IP68/IP69K, obudowa PBT, konfiguracja Teach-in.
Parametry produktu
Opisy produktu
Pojemnościowe czujniki zbliżeniowe, CMB, CMB18-12NPPEW2SA00, Zasięg Sn: 0 mm ... 12 mm, Rodzaj zabudowy: Nie w jednej płaszczyźnie, Wykonanie elektryczne: DC 4-przewodowe, Typ przyłącza: Przewód, 4-żyłowy, Wyjście przełączające: PNP, Funkcja wyjścia: Komplementarne, Smart Sensor: Enhanced Sensing, Efficient Communication, Diagnostyka, Smart Task Logika podstawowa
| Cechy | ||
|---|---|---|
| Korpus | Metryczne | |
| Rozmiar gwintu | M18 x 1 | |
| Średnica | Ø 18 mm | |
| Zasięg Sn | 0 mm ... 12 mm | |
| Zasięg gwarantowany Sa | 9,18 mm | |
| Rodzaj zabudowy | Nie w jednej płaszczyźnie | |
| Częstotliwość przełączania | 50 Hz | |
| Typ przyłącza | Przewód, 4-żyłowy, 2 m | |
| Wyjście przełączające | PNP | |
| Wyjście przełączające – szczegóły | PNP | |
| Funkcja wyjścia | Komplementarne | |
| Właściwość trybu przełączania | Możliwość konfiguracji przewodowej | |
| Wykonanie elektryczne | DC 4-przewodowe | |
| Rodzaj ustawiania | ||
| Potencjometr | Czułość (11 obrotów) | |
| Przewód/pin | Czułość | |
| IO-Link | Czułość, parametry czujnika oraz funkcje Smart Task | |
| Stopień ochrony | IP67 IP68 IP69K |
| Cechy szczególne | Wizualny wskaźnik ustawienia | |
| Konfiguracja styku 2 | Wejście zewnętrzne, konfiguracja Teach-in, sygnał przełączający | |
| Mechanika/elektryka | ||
| Napięcie zasilające | 10 V DC ... 36 V DC | |
| Tętnienia resztkowe | ≤ 10 % | |
| Spadek napięcia | ≤ 2,5 V DC | |
| Pobór prądu | ≤ 20 mA | |
| Czas opóźnienia przed zadziałaniem | ≤ 300 ms | |
| Histereza | 3 % ... 20 % | |
| Powtarzalność | ≤ 5 % | |
| Dryft temperaturowy (Sr) | ± 10 % | |
| EMC | EN 61000-4-2 Odporność na wyładowania elektrostatyczne: > 40 kV CD oraz AD EN 61000-4-3 Odporność na promieniowane pole elektromagnetyczne o częstotliwości radiowej: > 20 V/m EN 61000-4-4 Odporność na serie szybkich stanów przejściowych: +/- 4 kV / 5 kHz EN 61000-4-5 Odporność na udary: zasilanie elektryczne > 2 kV z 500 Ω; wyjście przełączające > 2 kV z 500 Ω EN 61000-4-6 Odporność na zaburzenia przewodzone, indukowane przez pola o częstotliwości radiowej: > 20 Vrms EN 61000-4-8 Odporność na pole magnetyczne o częstotliwości sieci elektroenergetycznej: ciągła > 60 A/m, 75,9 µ tesla; krótkotrwała > 600 A/m, 759 µ tesla |
| Prąd stały Ia | ≤ 200 mA | |
| Materiał przewodu | PVC | |
| Przekrój poprzeczny przewodu | 0,34 mm² | |
| Średnica przewodu | Ø 5,2 mm | |
| Zabezpieczenie przeciwzwarciowe | Tak | |
| Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania | Tak | |
| Odporność na udary i drgania | EN 60068-2-27 Odporność udarowa Ea: 30 g 11 ms; 3 udary w każdym kierunku 3-osiowego układu współrzędnych IEC 60068-2-31 Test upadku: 2 razy z wys. 1 m, 100 razy z wys. 0,5 m EN 60068-2-6 Odporność na drgania Fc: 10 Hz ... 150 Hz, 1 mm / 15 g |
| Temperatura otoczenia podczas pracy | –30 °C ... +85 °C | |
| Temperatura otoczenia podczas przechowywania | –40 °C ... +85 °C | |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PBT | |
| Długość obudowy | 86 mm | |
| Użyteczna długość gwintu | 47 mm | |
| Maks. moment dokręcania | ≤ 2,6 Nm | |
| Nr pliku UL | NRKH.E191603 | |
| Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego | ||
| MTTFD | 916 lat(a) | |
| DCavg | 0% | |