CS12-N8PO60-A12
Czujnik pojemnościowy XECRO, średnica M12, sn=8 mm, czoło niezabudowane, PNP/NO, zasilanie 10-30 VDC, konektor M12, 100Hz, L=60 mm, regulowany, korpus mosiądz niklowany