CCN15-30GS60-E2-V1 - 189963
Czujnik pojemnościowy firmy Pepperl+Fuchs, zakres = 15 mm, czoło niezabudowane, 3-przewodowy, normalnie otwarty (NO), konektor M12-4pin, IP67
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Capacitive sensor CCN15-30GS60-E2-V1
- 15 mm czoło niezabudowane
- Odległość robocza regulowana za pomocą potencjometru
- Wysoka odporność na zakłócenia elektromagnetyczne
- Wersja ze stali nierdzewnej
- Zakres napięcia roboczego 10 V ... 60 V DC
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | Normalnie otwarty (NO) | |
| Typ wyjścia | PNP | |
| Znamionowa odległość robocza | 15 mm | |
| Instalacja | niezabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 12.1 mm | |
| Typ wyjścia | 3-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Warunki instalacji | ||
| A | 18 mm | |
| B | 10 mm | |
| C | 30 mm | |
| F | 60 mm | |
| Napięcie robocze | 10 ... 60 V DC | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 10 Hz | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | pulsowanie | |
| Spadek napięcia | ≤ 2,8 V. | |
| Prąd pracy | 0 ... 200 mA | |
| Prąd wyłączenia | 0 ... 0.5 mA typ. 0.1 µA przy 25 °C | |
| Prąd wyłączenia T U = 40 ° C, element wyłączający | ≤ 100 µA | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 20 mA | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | ≤ 50 ms | |
| Wskaźnik stanu przełączania | LED, żółty | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 759 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |