IFL 30-384-10/01-M20 - 101173580
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy Schmersal, obudowa tworzywowa, 3 wloty M20, zasilanie AC 15–250 V lub DC 10–60 V, wyjście 2-żyłowe NO/NC, IP67, zasięg detekcji 30 mm, programowalna konfiguracja.
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
SCHMERSAL
Opisy produktu
Najważniejsze parametry IFL 30-384-10/01-M20 101173580
  • 3 Wlot kablowy M 20 x 1.5
  • Obudowa z tworzywa termoplastycznego
  • AC 2-żyłowy
  • z podwójną izolacją
  • Przedział okablowania
  • Konstrukcja 384
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu IFL 30-384-10/01-M20
Numer artykułu (Numer katalogowy) 101173580
EAN (European Article Number) 4030661302751
eCl@ss number, version 12.0 27-27-40-01
eCl@ss number, version 11.0 27-27-01-01
Numer eCl@ss, wersja 9.0 27-27-01-01
ETIM number, version 7.0 EC002714
ETIM number, version 6.0 EC002714
Certyfikaty - Normy
Certyfikaty
Certyfikaty
Właściwości ogólne
Normy DIN VDE 0660-208,EN IEC 60947-5-2
Obudowa Blok
Warunki montażu (mechaniczne) nie wpuszczany
Materiał obudowy Tworzywo
Ciężar brutto 230 g
Dane ogólne - właściwości
Zintegrowany wskaźnik, status Tak
Liczba żył przewodu 2
Mechanical data - Switching distances according EN IEC 60947-5-3
Odległość wyłączania 30 mm
Mechanical data - Connection technique
Konektor Połączenie śrubowe M20 x 1.5
Przekrój kabla, maksimum 2 x 1,5 mm2
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość czujnika 40 mm
Szerokość czujnika 55 mm
Wysokość czujnika 120 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP67
Ambient temperature -25 ... +70 °C
Ocena zabezpieczenia II
Ambient conditions - Insulation values
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane 4 kV
Dane elektryczne
Znamionowa częstotliwość zasilania, minimum 45 Hz
Znamionowa częstotliwość zasilania, maksimum 65 Hz
Type of voltage range AC
Prąd roboczy, minimalne 10 mA
Rated operating voltage 15 ... 250 VAC<br>10 ... 60 VDC
Prąd znamionowy 500 mA
Element przełączający zestyk (NO) lub zestyk (NC)
Zintegrowany obwód ochronny ochrona przed zakłóceniami indukcyjnymi
Częstotliwość wyłączania, ok. 10 Hz
Dane elektryczne - wyjście cyfrowe
Spadek napięcia Ud, maksimum 4,5 V
Prąd dla spadku napięcia Ud 0,2 A
Wykonanie Dwuprzewodowe
Prąd szczątkowy 1 mA