IQ20-07BNSDP0S - 6042044
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK, zasięg 7 mm, obudowa 20x32x8 mm, montaż w jednej płaszczyźnie, DC 3-przewodowe, wyjście NPN NO, przewód z wtykiem M8 0,3 m, częstotliwość 150 Hz, IP67.
IQ20-07BNSDP0S - 6042044
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IQV, IQ20-07BNSDP0S, Zasięg Sn: 7 mm, Montaż w metalu: W jednej płaszczyźnie, Budowa prostopadłościenna (szer. x wys. x głęb.): 20 mm x 32 mm x 8 mm, Wykonanie elektryczne: DC 3-przewodowe, Wyjście przełączające: NPN, Funkcja wyjścia: Styk normalnie otwarty, Typ przyłącza: Przewód z wtykiem M8, 3-pinowy, 0,3 m
Cechy
Korpus Prostopadłościenny
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 20 mm x 32 mm x 8 mm
Zasięg Sn 7 mm
Zasięg gwarantowany Sa 5,67 mm
Montaż w metalu W jednej płaszczyźnie
Częstotliwość przełączania 150 Hz
Typ przyłącza Przewód z wtykiem M8, 3-pinowy, 0,3 m
Wyjście przełączające NPN
Wyjście przełączające – szczegóły NPN
Funkcja wyjścia Styk normalnie otwarty
Wykonanie elektryczne DC 3-przewodowe
Stopień ochrony IP67
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia < 2,5 V
Czas opóźnienia przed zadziałaniem ≤ 20 ms
Histereza 1 % ... 15 %
Powtarzalność ± 5 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Materiał przewodu PUR
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms / 10 … 55 Hz, 1 mm
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +70 °C
Materiał obudowy Cynkowy odlew ciśnieniowy, GD Zn
Materiał, powierzchnia aktywna Tworzywo sztuczne, PA12
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 1.080 lat(a)
DCavg 0%