IMP12-1B5PSVC0F - 6050131
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK do hydrauliki, zasięg 1,5 mm, PNP, styk NO, wtyk M12 4-pinowy, odporność na ciśnienie do 500 bar, stal nierdzewna, IP68, długość 93 mm.
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IMP, IMP12-1B5PSVC0F, Zastosowania specjalne: Zastosowanie w hydraulice, Zasięg Sn: 1,5 mm, Montaż w metalu: W jednej płaszczyźnie, Wykonanie elektryczne: DC 3-przewodowe, Wyjście przełączające: PNP, Funkcja wyjścia: Styk normalnie otwarty, Typ przyłącza: Wtyk M12, 4-pinowy, Cechy szczególne: Odporność na wysokie ciśnienie
| Cechy | ||
|---|---|---|
| Korpus | Metryczne | |
| Rozmiar gwintu | M12 x 1 | |
| Średnica | Ø 12 mm | |
| Wytrzymałość na ciśnienie | ≤ 500 bar | |
| Zasięg Sn | 1,5 mm | |
| Zasięg gwarantowany Sa | 1,2 mm | |
| Montaż w metalu | W jednej płaszczyźnie | |
| Częstotliwość przełączania | 600 Hz | |
| Typ przyłącza | Wtyk M12, 4-pinowy | |
| Wyjście przełączające | PNP | |
| Wyjście przełączające – szczegóły | PNP | |
| Funkcja wyjścia | Styk normalnie otwarty | |
| Wykonanie elektryczne | DC 3-przewodowe | |
| Stopień ochrony | IP68 | |
| Cechy szczególne | Odporność na wysokie ciśnienie | |
| Zastosowania specjalne | Zastosowanie w hydraulice | |
| Mechanika/elektryka | ||
| Napięcie zasilające | 10 V DC ... 30 V DC | |
| Tętnienia resztkowe | ≤ 20 % | |
| Spadek napięcia | ≤ 2 V | |
| Czas opóźnienia przed zadziałaniem | ≤ 50 ms | |
| Histereza | 1 % ... 15 % | |
| Powtarzalność | ≤ 7 % | |
| Dryft temperaturowy (Sr) | ≤ 15 % | |
| EMC | Wg EN 60947-5-2 | |
| Prąd stały Ia | ≤ 200 mA | |
| Wytrzymałość na podciśnienie | 10-8 Torr | |
| Rozmiar pierścienia uszczelniającego | 5,3 mm x 2,4 mm | |
| Wymiary pierścienia oporowego | 10 mm x 5,9 mm x 1 mm | |
| Zabezpieczenie przeciwzwarciowe | Tak | |
| Odporność na udary i drgania | 30 g, 11 ms / 10 … 55 Hz, 1 mm | |
| Temperatura otoczenia podczas pracy | –25 °C ... +80 °C | |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna V2A, DIN 1.4305 / AISI 303 | |
| Materiał, powierzchnia aktywna | Ceramika, ZrO2 | |
| Materiał pierścienia uszczelniającego | FPM | |
| Długość obudowy | 93 mm | |
| Użyteczna długość gwintu | 75 mm | |
| Maks. moment dokręcania | ≤ 40 Nm | |
| Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego | ||
| MTTFD | 171 lat(a) | |
| DCavg | 0% | |