IHT30-N15ANO55-A2S
Czujnik indukcyjny wysokotemperaturowy XECRO, średnica M30, sn=15 mm, czoło niezabudowane, max.120 °C , NPN/NO, zasilanie 10-30 VDC, kabel 2 m silikon, 200Hz, L=55 mm