IHT8-N4APO45-N2T
Czujnik indukcyjny wysokotemperaturowy XECRO, średnica M8, sn=4 mm, czoło niezabudowane, max.120 °C , PNP/NO, zasilanie 10-30 VDC, kabel 2 m teflon, 500Hz, L=45 mm