NCN20-F35-A2-250-20M-V1 - 187524
Czujnik indukcyjny firmy Pepperl+Fuchs, seria Comfort , zakres = 20 mm, czoło niezabudowane, PNP / NO + NC, 10 ... 30 V DC, konektor M12-4pin, wzmacniacz IP67 czujnik IP40, 0 ... 20 Hz
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Wysyłka w ciągu 5-7 dni
Jeżeli termin realizacji nie spełnia Państwa oczekiwań prosimy o kontakt, postaramy się go skrócić.
Skontaktuj się z nami.
Zakup na fakturę lub płatność za pobraniem
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive sensor NCN20-F35-A2-250-20M-V1
- Seria Comfort
- Rozszerzony zakres temperatur elementu czujnika
- Suitable for drag chains and abrasion resistant
- Minimalny promień gięcia 30 cm dla układania ruchomego
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | uzupełniający | |
| Typ wyjścia | PNP | |
| Znamionowa odległość robocza | 20 mm | |
| Instalacja | montaż wpuszczany | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 16.2 mm | |
| Współczynnik redukcji r Al | 0,5 | |
| Współczynnik redukcji r Cu | 0,5 | |
| Współczynnik redukcji r 304 | 0,6 ... 1 | |
| Typ wyjścia | 4-przewodowy | |
| Kąt montażu | Glin | |
| Obudowa wzmacniacza | Stal nierdzewna | |
| Nominalne oceny | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V. | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 20 Hz | |
| Histereza | 0.3 ... 5 typ. 2 % | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | pulsowanie | |
| Spadek napięcia | ≤ 3 V. | |
| Prąd pracy | 0 ... 200 mA | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 25 mA | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | ≤ 20 ms | |
| Wskaźnik stanu przełączania | Multihole-LED, żółty | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 7515 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Standardy | EN 60947-5-2:2007, IEC 60947-5-2:2007 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Lista cULus, źródło ogólnego przeznaczenia, źródło zasilania klasy 2 | |
| Zatwierdzenie CSA | cCSAus Listed, General Purpose | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | 0 ... 250 ° C (32 ... 482 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | Wtyczka M12 x 1, 4 piny | |
| Wersja kablowa | Kabel PFA ze zbroją ze stali nierdzewnej | |
| Core cross section | 3 x 0,34, ekranowany | |
| Materiał obudowy | PTFE / Al / 1.4305 / AISI 303 | |
| Czoło aktywne | PTFE | |
| Stopień ochrony | wzmacniacz IP67 czujnik IP40 |
| Długość kabla | L = 20 m | |
| Uwaga | - wzmacniacz 0 ° C ... 70 ° C - r 1.4305 dep. na grubości płytki pomiarowej d: r 1.4305 = 1 dla d <] 1mm Akcesoria dodatkowe: Osłona ochronna SH-F35 jest dostępna do stosowania w obszarach, w których jest wilgoć i jako środek ochrony mechanicznej. |