CHT12-S4ANO60-N2S
Czujnik pojemnościowy wysokotemperaturowy XECRO, średnica M12, sn=4 mm, czoło zabudowane, max.120 °C , NPN/NO, zasilanie 10-30 VDC, kabel 2 m silikon, 100Hz, L=60 mm