CHT8-S1APC45-N2T
Czujnik pojemnościowy wysokotemperaturowy XECRO, średnica M8, sn=1 mm, czoło zabudowane, max.120 °C , PNP/NC, zasilanie 10-30 VDC, kabel 2 m teflon, 100Hz, L=45 mm