CHT8-N2APC45-A2S
Czujnik pojemnościowy wysokotemperaturowy XECRO, średnica M8, sn=2 mm, czoło niezabudowane, max.120 °C , PNP/NC, zasilanie 10-30 VDC, kabel 2 m silikon, 100Hz, L=45 mm