IB060SE65UB3
Czujnik indukcyjny z metalowym czołem Wenglor, zakres = 6 mm, czoło niezabudowany, zasilanie = 10...30 V DC, 500 Hz, polaryzacja PNP/NO, konektor M12-4 pin, IP68/IP69K, Ex II 3D3G
IB060SE65UB3 - Zdjęcie 1 z 2
IB060SE65UB3 - Zdjęcie 2 z 2
IB060SE65UB3
IB060SE65UB3
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 3-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
3-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
Wenglor
Opisy produktu
Parametry indukcji
Odległość przełączania 6 mm
Współczynnik korekty FAKTOR stal nierdzewna V2A/mosiądz/Al 0,97/0,30/0,27
Montaż niezabudowany
Odległości montażowe A/B/C/D w mm 12/18/18/10
Odległości montażowe A/B/C/D (V2A) w mm 12/18/18/10
Histereza przełączania < 15 %
Dane elektryczne
Zasilanie 10...30 V DC
Konsumpcja (Ub = 24 V) < 15 mA
Częstotliwość przełączania 500 Hz
Dryft temperaturowy < 10 %
Zakres temperatury -25...80 °C
Spadek napięcia na wyjściu < 2,5 V
Wyjście przełączające / prąd przełączający 400 mA
Prąd różnicowy < 100 µA
Zabezpieczenie przed zwarciem tak
Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją i przeciążeniem tak
Klasa ochrony III
Dane mechaniczne
Materiał obudowy stal nierdzewna 316L
Full Encapsulation tak
Stopień ochrony IP IP68/IP69K
Podłączenie konektor M12-4 pin
Odporność na ciśnienie 60 bar
Ex II 3G Ex nA IIC T5 Gc X tak
Ex II 3D Ex tc IIIC T90°C Dc IP6X X tak