IM12-06BPS-VC1 - 6068718
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK do chłodziw i smarów, M12 x 1, stal nierdzewna V2A, zasięg 6 mm, wyjście PNP, IO-Link, IP68/IP69K, wskaźnik ustawienia, szybkie przełączanie.
IM12-06BPS-VC1 - 6068718
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Cechy
Korpus Metryczne
Rozmiar gwintu M12 x 1
Średnica Ø 12 mm
Wytrzymałość na ciśnienie ≤ 80 bar
Zasięg Sn 6 mm
Zasięg gwarantowany Sa 4,86 mm
Montaż w metalu W jednej płaszczyźnie
Częstotliwość przełączania 600 Hz
Typ przyłącza Wtyk M12, 4-pinowy
Wyjście przełączające PNP
Wyjście przełączające – szczegóły PNP
Funkcja wyjścia Styk normalnie otwarty
Wykonanie elektryczne DC 3-przewodowe
Stopień ochrony IP68, IP69K
Zastosowania specjalne Obszar stosowania płynów chłodzących i smarów, trudne warunki pracy
Zakres dostawy Nakrętka mocująca, stal nierdzewna V2A (2 x)
Podkładka, stal nierdzewna V2A, z uzębieniem blokującym (2 x)
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 20 %
Spadek napięcia ≤ 2 V
Czas opóźnienia przed zadziałaniem ≤ 10 ms
Histereza 1 % ... 15 %
Powtarzalność ≤ 5 %
Dryft temperaturowy (Sr) ≤ 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms / 10 … 55 Hz, 1 mm
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +85 °C
Materiał obudowy Stal nierdzewna V2A, DIN 1.4305 / AISI 303
Materiał, powierzchnia aktywna Stal nierdzewna V2A, DIN 1.4305 / AISI 303
Długość obudowy 60 mm
Użyteczna długość gwintu 41 mm
Maks. moment dokręcania ≤ 20 Nm