IMF12-N6NO30-A2P
Czujnik indukcyjny z metalowym czołem XECRO, średnica M12, sn=6 mm, czoło niezabudowane, NPN/NO, zasilanie 10-30 VDC, kabel 2 m, 700Hz, L=30 mm, IP69K