IMF12-S4PO30-A2P
Czujnik indukcyjny z metalowym czołem XECRO, średnica M12, sn=4 mm, czoło zabudowane, PNP/NO, zasilanie 10-30 VDC, kabel 2 m, 1000Hz, L=30 mm, IP69K