IMF8-N4NC45-A2P
Czujnik indukcyjny z metalowym czołem XECRO, średnica M8, sn=4 mm, czoło niezabudowane, NPN/NC, zasilanie 10-30 VDC, kabel 2 m, 1000Hz, L=45 mm, IP69K