IMF8-N4PC45-A8
Czujnik indukcyjny z metalowym czołem XECRO, średnica M8, sn=4 mm, czoło niezabudowane, PNP/NC, zasilanie 10-30 VDC, konektor M8, 1000Hz, L=45 mm, IP69K