IMF8-S2PO30-A2P
Czujnik indukcyjny z metalowym czołem XECRO, średnica M8, sn=2 mm, czoło zabudowane, PNP/NO, zasilanie 10-30 VDC, kabel 2 m, 2000Hz, L=30 mm, IP69K