BAW M18MG-UAC16F-S04G-K - BAW0029
Czujnik indukcyjny firmy BALLUFF, średnica M18, sn=4…16 mm, czoło niezabudowane, 0-10V+temperatura, zasilanie 15-30 VDC, konektor M12, L=65 mm
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1 tydzień
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień
Gwarancja
24
Producent
BALLUFF
Opisy produktu
Wymiary Ø 18 x 65 mm
Obudowa M18x1
Montaż ponad powierzchnią
Zasięg 4...16 mm
Wyjście analogowe Analogowe, napięcie 0…10 V Analog, temperature
Charakterystyka wyjściowa opadające przy najeździe
Częstotliwość graniczna -3dB 500 Hz
Powtarzalność wg BWN ±200 µm
Nieliniowość maks. ±360 µm
Materiał obudowy Mosiądz, niklowane
Materiał powierzchni aktywnej PBT
Przyłącze Złącza wtykowe, M12x1-Męski, 4-stykowe
Napięcie robocze Ub 15...30 VDC
Temperatura otoczenia 10...60 °C