BAW M30ME-UAC10B-S04G - BAW002W
Czujnik indukcyjny firmy BALLUFF, średnica M18, sn=2…10 mm, czoło zabudowane, 0-10V, zasilanie 15-30 VDC, konektor M12, L=45 mm
Opisy produktu
Wymiary Ø 30 x 44.5 mm
Obudowa M30x1.5
Montaż montaż zabudowany
Zasięg 2...10 mm
Wyjście analogowe Analogowy, napięcie 0...10 V
Charakterystyka wyjściowa opadające przy najeździe
Częstotliwość graniczna -3dB 500 Hz
Powtarzalność wg BWN ±10 µm
Nieliniowość maks. ±240 µm
Materiał obudowy Mosiądz, niklowane
Materiał powierzchni aktywnej PBT
Przyłącze Złącza wtykowe, M12x1-Męski, 3-stykowe
Napięcie robocze Ub 15...30 VDC
Temperatura otoczenia -10...70 °C